Технічні працівники

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга Пушкар, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ольга Пушкар

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Штатна і фактична чисельність прибиральників приміщень в Гімназії №50 м.Запоріжжя
2. Посадова інструкція прибиральників приміщень для гімназії №50 м.Запоріжжя.
3. Чи планується в 2018р. закінчення ремонту та покраска фасаду гімназії №50, який було розпочато в 2016р.

З повагою,

Ольга

Перевичко Любов Олександрівна, Запорізька міська рада

1 Attachment

Доброго дня!

З повагою, infosector

Ольга Пушкар

Доброго дня!
Для уточнення отриманої інформації прошу надати відповідь ще на декілька запить:
1. Загальна площа будівлі гімназії№50 та площа, яка згідно з кількістю штатних посад повина прибиратися прибиральниками.
2. Чи входить до поняття меблі - парти, стільці, шафи які знаходяться в класах.
Дякую за відповідь.

З повагою,

Ольга

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

Виконавчий комітет Запорізької міської ради, розглянувши Ваш лист від 05.01.2018, повідомляє наступне.
Правовідносини щодо надання доступу до інформації в Україні регулюються нормами Конституції України, Закону України «Про доступ до публічної інформації», іншими актами законодавства.
Відповідно до положень ст.19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством, а органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи забов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Згідно ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації , визначених цим Законом.
Необхідно зазначити, що поставлені У Вашому листі питання не стосуються надання відображеної та задокументованої будь-якими засобами та на будь яких носіях інформації, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, а отже не стосується надання публічної інформації.
Запит на інформацію не потребує узагальнення, аналітичної обробки даних або створення їх в інший спосіб.
Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Виходячи з наведеного, наданий Вами лист за своєю суттю не є запитом на доступ до публічної інформації в розумінні Закону України «Про доступ до публічної інформації, а відтак не підлягає розгляду в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації», тому його передано до відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету міської ради для реєстрації та опрацювання згідно з чинним законодавством, а саме Законом України «Про звернення громадян».

З повагою, виконком міської ради !

показати цитоване

Міський департамент онмс,

1 Attachment