Технічна документація на житловий будинок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Полянська Марія Георгіївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Полянська Марія Георгіївна

Доброго дня!

Пунктом 1.2 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 № 76, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2005 р. за № 927/11207, визначено перелік технічної документації постійного зберігання до якого влючаються: технічний паспорт на квартирний (багатоповерховий) житловий будинок; проектно-кошторисна документація зі схемами влаштування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання тощо; акти державної комісії про приймання жилого будинку в експлуатацію; паспорти котельного господарства, котлові книги, у разі наявності вбудованих та прибудованих котелень; паспорти ліфтового господарства; акти приймання-передачі жилого будинку у разі зміни його власника чи балансоутримувача.
З огляду на те, що наведений у Правилах перелік технічної документації є документацією постійного зберігання, тому саме цей перелік повинен передаватися на виконання частини п’ятої статті 5 Закону № 417-VIII.
Частиною п’ятою статті 5 Закону № 417-VIII визначено, що замовник будівництва або попередній власник будинку зобов’язаний передати один примірник технічної документації на будинок згідно з переліком, визначеним центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики і політики у сфері житлово-комунального господарства, співвласникам в особі їх об’єднання або особі, уповноваженій співвласниками у передбаченому цим Законом порядку. У разі якщо об’єднання співвласників багатоквартирного будинку не створено та уповноважену особу не визначено, примірник технічної документації на будинок передається управителю, якщо його обрано відповідно до закону.

Договір № 02/583 від 23.05.2017р., який укладений між Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради в особі марата корольова та КП "ЖКС "Порто-Франківський" – згідно п.1.1 передбачає надавати послуги з управління та утримання будинку за адресою вул.О.Кутузакія 21. Пункт 2.1.1. передбачає передачу за актом «Управителю» наявну технічну документацію на будинок та загальні відомості. Тому, вимагаю надати
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надати завірену належним чином копію технічного паспорту на квартирний (багатоповерховий) житловий будинок за адресою вул.О.Кутузакія 21.
2.Надати завірену належним чином копію «Акту-передачі» управителю» наявну технічну документацію на будинок та загальні відомості за адресою вул.О.Кутузакія 21. (згідно договору)
3.Надати завірену належним чином копію проектно-кошторисної документації зі схемами влаштування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання тощо за адресою вул.О.Кутузакія 21.

звертаю Вашу увагу на те, що згідно закону України «Про доступ до публічної інформації»:
- інформація має бути надана не пізніше п’яти робочих днів, з моменту отримання запиту (ст. 20);
- відповідь розпорядника про те, що інформація може бути одержана із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації (п. 2 ст.22)
- розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача (п. 3 ст. 22);
Ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності.

З повагою,

Полянська Марія Георгіївна

Одеська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Полянська Марія Георгіївна

Доброго дня!

відповідь розпорядника про те, що інформація може бути одержана із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації (п. 2 ст.22)
- розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача (п. 3 ст. 22);

З повагою,

Полянська Марія Георгіївна

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]