Технічна документація на багатоквартирний будинок

Територіальна Громада

Доброго дня!

Згідно інформації, яка розміщена на офіційному сайті www.omr.gov.ua, будинок № 3 за адресою м.Одеса, Військовий узвіз розміщується на ділянці №1 КП «ЖКС« Порто-Франківський».

Згідно п.1.3. Статуту КП «ЖКС« Порто-Франківський» засновником Підприємства є Одеська міська рада.

Згідно п.2.2. Статуту КП «ЖКС« Порто-Франківський» предметом діяльності Підприємства є забезпечення поточного утримання, ремонту та благоустрою житлового фонду, нежитлових споруд, їх інженерного обладнання та прилеглих територій, надання послуг, пов'язаних з експлуатацією, утриманням та ремонтом житлового та нежитлового фонду.

Згідно п.2.3. Статуту КП «ЖКС« Порто-Франківський» підприємство здійснює наступні види діяльності:
а) ведення технічної документації щодо будівель, інженерного обладнання, об'єктів благоустрою, переданих йому у господарське відання...

Керуючись ст.140-143 Конституції України, а також на підставі статей 1, 3, 4, 5, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та статей 5, 6, 9 Закону України “Про інформацію” просимо надати у визначений законом строк завірені належним чином скан-копії ї технічної документації на будинок №3, який розташовано за адресою м.Одеса, Військовий узвіз, а саме:

-Технічний паспорт на багатоквартирний будинок за адресою м.Одеса, Військовий узвіз, 3;

-Проектну документацію зі схемами влаштування внутрішньобудинкових систем.

Відповідь просимо надати у повному обсязі, завірену належним чином ( "ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ"), та опубліковати відповідь на цьому сайті.

Звертаємо Вашу увагу на те, що найменування запитувача «Територіальна Громада» не є приводом для відмови в наданні публічної інформації.
Згідно ст.5 Конституції України України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.
Вся влада в державі Україна належить громадянам України і реалізується через створені ним представницькі органи на місцях, загальнодержавні, що мають права не володіння, а корегування всіма нерухомим і рухомим майном держави України, від імені народу України.
Відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста.
У ст. 16. цього закону зазначено, що органи місцевого самоврядування є юридичними особами. Тобто, законом передбачається наявність юридичного статусу всіх органів місцевого самоврядування, і в першу чергу, територіальної громади.
Згідно ст. 10 цього закону Ради – це представницькі органи місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами України.

Також нагадуємо, що згідно ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

З повагою,
Територіальна Громада

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]