Тарифний розряд настроювачу музичних інструментів

Сергій Васильович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Викладача мистецької школи переводимо на посаду настроювача музичних інструментів. Відповідно до додатку 12 до наказу МОН «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557 настроювачу музичних інструментів потрібно встановити 5–8 тарифний розряд. Конкретний тарифний розряд встановимо залежно від розряду (кваліфікації) працівника. Проте нам не зрозуміло, які саме розряди чи кваліфікації можуть бути у настроювача музичних інструментів. В інтернеті ми дізналися про існування Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 59. Виробництво музичних інструментів. Однак ніде не можемо знайти цей Довідник 59, щоб подивитися кваліфікаційні вимоги до посади «настроювача музичних інструментів».
Поясніть, будь ласка, чим керуватися під час прийняття рішення про встановлення конкретного розряду настроювачу музичних інструментів?

З повагою,

Сергій Васильович

. ̳ .

³ 1 - - , ᒺ , , ᒺ , , .

, , , .

-3827-21 03.09.2021

 

 

³

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Сергій Васильович

Доброго дня!

Відповідь мною НЕ отримано. Надішліть, будь ласка відповідь. Тому що зараз в повідомленні з відповіддю невідомі символи.

З повагою,

Сергій Васильович

Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.

Статтею 5 Закону України «Про звернення громадян», зокрема у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
З Вашого листа не зрозуміло суть питання, лист не містить адреси та повних даних - прізвище, ім’я, по батькові
У разі надходження звернення, оформленого відповідно до зазначеного Закону, Міністерство економіки України розгляне його в установленому порядку.

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації
https://www.me.gov.ua/Feedback/SendMessa....

показати цитоване

zapyty, Міністерство культури та інформаційної політики України

2 Attachments