Тарифні розряди для вчителів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до додатка 6 до наказу № 557 учителям всіх спеціальностей, які не мають категорії встановлюється або 10, або 11 тарифний розряд. В примітках ** додатку 6 до наказу № 557 конкретизовано:
• 10 т.р. встановлюється фахівцям, які не мають освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста;
• 11 т.р. встановлюється фахівцям, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра.
Дайте, будь ласка, відповідь на запитання: чи потрібно проводити позачергову атестацію, якщо учителю під час прийому на роботу було встановлено 10 т.р. (він не мав диплому спеціаліста або магістра (ще навчався)), але зараз він завершив навчання і приніс на роботу диплом магістра? Чи можна йому без атестації встановити 11 т.р., адже мова про присвоєння йому категорії не йде — він як і раніше немає категорії, але у зв’язку з отриманням диплома претендує на більший т.р.?
Якщо можна обійтися без атестації, то як розуміти це речення в примітках ** додатку 6 до наказу № 557: «Тарифні розряди встановлюються за наслідками атестації»? Із цього речення слідує, що тарифний розряд учителю без категорії слід встановлювати за результатами атестації. Але про яку атестацію може йти мова під час прийому на роботу? Якщо учитель немає категорії, то йому встановлюється т.р. з огляду на наявний освітньо-кваліфікаційний рівень, а атестація перед прийомом на роботу не проводиться. Також не зрозуміла потреба в атестації, якщо учитель не претендує на присвоєння більш вищої категорії, а просто у зв’язку з отриманням диплому має право на вищий т.р. в рамках, які передбачені додатком 6 до наказу № 557 учителям без категорії.

З повагою,

Людмила

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]