Тарифікація ІРЦ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Просимо дати роз'яснення щодо тарифікації фахівців ІРЦ. Виникли запитання щодо подання відповідних документів на тарифікацію головному розпоряднику коштів. Ми провели тарифікацію на 01.01.2019 року і нам говорить головний розпорядник коштів подавати відповідні документи на 01.09.2019 року. За цей період ніяких змін в тарифікації не відбулося. Ми працюємо за календарним роком. В які строки і в яких випадках подаються відповідні документи на тарифікацію?
2. Просимо дати роз'яснення щодо подання мережі ІРЦ головному розпоряднику коштів. Нас прирівнюють до закладів освіти і просять надавати мережу на 01.01 та на 01.09 кожного року на затвердження.Так як в пріоритеті у нас проведення комплексної оцінки, а потім корекційно-розвиткові заняття, то відповідно і зміни кожного дня щодо кількості дітей в центрі. В якій формі ми це повинні подавати? Дякую завчасно!

З повагою,

Людмила

Від: Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання