Тарифи паркування транспортних засобів

Олександр Старовойтов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до ч. 1 ст. 52-2 Закону України «Про дорожні рух» під час розміщення транспортних засобів на майданчику для платного паркування особи, які розміщують транспортні засоби на майданчику для паркування, сплачують вартість послуг з користування майданчиками для платного паркування за кожну годину паркування згідно з тарифом, встановленим органом місцевого самоврядування відповідно до порядку формування цих тарифів, затвердженого Кабінетом Міністрів України.
Згідно з п. 30 Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою КМУ від 03.12.2009 № 1342 (зі змінами) під час паркування на майданчику для платного паркування користувач сплачує вартість послуг з користування майданчиками для платного паркування згідно з тарифом, установленим виконавчими органами сільських, селищних, міських рад у порядку і межах, визначених законодавством, з урахуванням переліку основних послуг.
На підставі вищевикладеного, прошу надати копію діючого рішення Львівської міської ради (або її виконавчого комітету) про затвердження тарифів на послуги з паркування транспортних засобів.

З повагою,

Олександр Старовойтов

Забарило Олег, Львівська міська рада

2 Attachments

Доброго дня! Надсилаю відповідь на електронний запит. Зі змістом ухвали
від 27.01.2011 №120 (зі змінами) Ви можете також ознайомитись за
посиланням:

https://www8.city-adm.lviv.ua/inteam%5Cu...

 

 

 

 

З повагою

Олег Забарило

Заступник начальника управління економіки-начальник

відділу податкового та тарифного регулювання

З повагою

[1]Лого Олег Забарило

Виконуючий обов'язки начальника

Управління економіки

Департамент економічного розвитку

Телефон:235-40-21 (вн. 235-40-21)

пл.Ринок 1

Львів, Львівська обл. 79001

www.city-adm.lviv.ua

 

 

References

Visible links