Тарифи на житлово-комунальні послуги

Доброго дня!

Відповідно до ст. 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3,4,14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Рішенням Виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 23.01.2018 р. № 10 встановлено тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає ПП «Обслуговуюча компанія» Наш Дім» (код ЄДРПОУ 39748414, адреса: 08205, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Університетська, будинок 2/1) для мешканців житлового будинку за адресою: м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1, корпус В, які проживають вище першого поверху – 6,40 грн./м кв., для мешканців квартир, що розташовані на першому поверсі – 5,50 грн./м кв.
Прошу надати наступну достовірну інформацію:
- копії документів, розрахунки та обґрунтування, які були надані ПП «Обслуговуюча компанія» Наш Дім» щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених Виконавчим комітетом Ірпінської міської ради, відповідно до закону України «Про житлово-комунальні послуги»; Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»; наказу Мінрегіону від 25.12.2013 р. №603.

З повагою, Марина