Тарифи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вадим, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Щодо розрахунку вартості утримання житлових будинків та прибудинкових територій на вулицях Святошинська, Лесі Українки.

З повагою,

Вадим

Вишнева міська рада

1 Attachment

--
Александр Волков

Вишнева міська рада

--
Відповідь на Ваш запит виконком доручив підготувати та надіслати КП " ГГК". Згідно доповіді керівника комунального підприємства на нараді у міського голови керівників кломунальних служб міста Вишневе, відповідь надіслано на Вашу адресу 21.09.2014

Вадим залишив коментар ()

Лист отриманий не був в тому числі і у всі інші дати до сьогоднішньої, також прошу опублікувати в данному запиті, електронну форму прийнятого 27.01.2011 р рішення виконкому №1 та "Підстави" стосовно цього рішення:
1) висновок НКРЕ;
2) подання КП « Вишнівськтеплоенерго».

Вишнева міська рада

--
Шановний Валентин Вікторвич!
На Ваш запит щодо надання інформації , виконком Вишневої міської ради надає наступну інформацію.
За отриманням додаткової інформації про конкретний перелік матеріальних витрат та адміністративно господарських витрат, Вам необхідно звернутися безпосередньо до керівника КП " Готельно гуртожитковий комплекс" Кадай Л.А. ( т. 5 1214) чи головного бухалтера підприємства, які мають повну інформацію з поставленного запитання. Виконком не веде облік витрат субєкту господарської діяльності.

Заступник міського голови В.Ф.Грабовський