Тариф на опалення "Мастер-Енерго"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Chesno, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановний Ірпінська міська рада,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скільки з жовтня 2016 року буде коштувати опалення 1 м2 для споживачів, які не мають приладів обліку теплової енергії і обслуговуються ТОВ "Мастер_Енерго"?

Скільки буде коштувати з жовтня 2016 року 1 Гкалорія для споживачів, які мають прилади обліку теплової енергії і користуються послугами ТОВ "Мастер-Енерго"

Хто і коли прийняв рішення про запровадження нового тарифу?

Де і коли проходили обговорення тарифу з громадою міста Ірпінь і яким шляхом громада інформувалася про те, що буде запроваджений новий тариф?

Які депутати Ірпінської ради брали участь у перевірці економічної обгрунтованості тарифу та подали свої пропозиції щодо його мінімалізації, вививши економічне обгрунтування?

З повагою,

Chesno

Від: Ірпінська міська

Посилання

Шановний Ірпінська міська,

Ви завантажили сюди відповідь по перевізнику, а не щодо опалення

З повагою,

Ірина Федорів

Від: Ірпінська міська

--- Пересылаемое сообщение ---
От кого: Відділ ЖКГ Ірпінь <[1][email address]>
Кому: "Ірпінська міська рада" <[2][kyiv8 request email]>
Тема: (Без теми)
Дата: 01 ноября 2016, 15:40:04

для Ірини Федорів

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[kyiv8 request email]

Посилання