Танкер "Delfi"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи призначений виконавчим комітетом Одеської міської ради відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України один із заступників Одеського міського голови керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня у зв'язку з класифікацією відповідною комісією ДСНС аварійної морської події, що сталася 22.11.2019 з танкером “Delfi“ в акваторії Одеського морського порту, надзвичайною ситуацією місцевого рівня (вказати дату призначення у форматі: день, місяць, рік, ПІБ призначеної керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня особи та посаду, надати копію відповідного рішення про призначення такого керівника)?

2. Які аварійно-рятувальні служби перейшли у підпорядкування вказаного керівника на час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (вказати повні найменування таких служб)?

3. Які аварійно-рятувальні служби залучені вказаним керівником до ліквідації наслідків вказаної надзвичайної ситуації (вказати дату залучення конкретної служби у форматі: день, місяць, рік, а також повні найменування таких служб, обсяг робіт, які вони мають виконати)?

4. Які рішення приймалися вказаним керівником (зазначити конкретні рішення відповідно до частини сьомої статті 75 Кодексу цивільного захисту України, а також вказати дату прийняття кожного рішення у форматі: день, місяць, рік, надати копії всіх рішень такого керівника, оформлених у виді розпорядження)?

5. Надати копію рішення про утворення відповідного штабу з ліквідації наслідків вказаної надзвичайної ситуації та його склад.

6. Надати копію оперативно-технічної документації, пов’язаної з ліквідацією наслідків вказаної надзвичайної ситуації, та копію звіту про роботу залучених аварійно-рятувальних служб.

7. Надати копії рішень про залучення сил цивільного захисту, прийнятих відповідно до статті 77 Кодексу цивільного захисту України.

8. Який обсяг коштів станос на 15.08.2020 витрачено на ліквідацію наслідків вказаної надзвичайної ситуації (вказати суму в грн. іх зазначенням джерела - місцевий чи державний бюджет, кошти приватного сектору, благодійна допомога, кошти міжнародних фінансових організацій тощо)?

Вказану інформацію прошу надати в електронному вигляді.

Зважаючи на те, що вказана інформація становить суспільний інтерес, а також має бути надана в електронному вигляді, плата за копіювання та друк не стягується.

З повагою,

Петро Мрак

Управління з питань цивільного захисту департаменту муніципальної безпеки, Одеська міська рада

4 Attachments

Шановний панове Петре!

 За дорученням в.о. заступника Одеського міського голови (від 17.08.2020 №
ЗПІ-2288), у межах повноважень, на Ваш запит надсилаємо інформацію та
документи. 

З метою отримання Вами інформації з інших питань запиту , його направлено
до адміністрації Одеського морського порту.

--
З повагою,

Управління з питань цивільного захисту
департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради