Танинець І.В.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
Державним виконавцем РВ ДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції Танинцем І.В. було дано подання до Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області з вимогою обмеження права виїзду за кордон Бобалю Юрію Георгійовичу.
Враховуючи ті обставини, що мені, Бобаль Юрію Георгійовичу, нічого не відомо про можливу наявність постанови по заочному рішенню №753/12695/14 Дарницького суду від 16.01.2015 року, та те, що на позивача на користь якого було прийнято заочне рішення Дарницького суду ,Плічко Валерія Миколайович, відкрито ряд кримінільних справ та проводяться досудові розслідуваня по статі ,,шахрайство,, наводить на думку про упереджені дії з боку державного виконавця Танинця І.В.
Запит створений з метою публічної інформації про дії державного виконавця РВ ДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції Танинця І.В.

З повагою,
Бобаль Ю.Г.

Юрий

в?дд?л д?ловодства та контролю ДВС Укра?ни,

1 Attachment

Сообщение готово к отправке со следующим вложенным файлом или ссылкой:

Танинець ?.В.