Табелювання сестер медичних ВІТ КЗ"КПНД"ДОР"

Малолєткова Вікторія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):прошу надати копію наказу або інший нормативно-правовий документ України, згідно до якого сестри медичні стаціонару відділення інтенсивної терапії Комунального Закладу "Криворізького Психоневрологічного Диспансеру"Дніпропетровської Обласної Ради" табелюються по 9 тарифному розряду,маючи вищу кваліфікаційну категорію,а не по 10 тарифному розряду ,згідно до п.2.2.8 наказу МОЗ України від 05.10.2005 року № 308/519 про упорядкування умов праці працівників закладів охорони здоров'я.
Прошу надати аргументовані пояснення згідно до наказу МОЗ України від 05.10.2005 року № 308/519,чи повинні сестри медичні відділення інтенсивної терапії КЗ "КПНД "ДОР" та які мають вищу кваліфікаційну категорію табелюватись по 10 тарифному розряду ?

З повагою,

Малолєткова Вікторія

Від: Позднякова Надія
Міністерство охорони здоров'я

Питання, які потребують надання пояснення (як Ви цього просите) не
підпадають під дію ЗУ "Про доступ до публічної інформації" Це вже
прерогатива іншого закону, а саме, ЗУ "Про звернення громадян".

Відповідно до частини другої пункту 2 розділу I Порядку розгляду звернень
громадян у Міністерстві охорони здоров'я України, затвердженого наказом
МОЗ України від 09 квітня 2014 року № 253 «Про організацію виконання
Закону України «Про звернення громадян» у Міністерстві охорони здоров'я
України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
07 травня 2014 року за № 482/25259, електронні звернення надсилаються на
електронну адресу [1][email address] або заповнюються в електронній формі,
яка розміщена на офіційному веб-сайті МОЗ України
([2]http://www.moz.gov.ua/ua/portal/ms_refci...). З докладними
рекомендаціями щодо оформлення електронного звернення можливо ознайомитися
на офіційному сайті МОЗ України
([3]http://www.moz.gov.ua/ua/portal/info_e_a...).

 

14.03.2018 11:16, Малолєткова Вікторія пишет:

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):прошу надати копію наказу або інший нормативно-правовий документ України, згідно до якого сестри медичні стаціонару відділення інтенсивної терапії Комунального Закладу "Криворізького Психоневрологічного Диспансеру"Дніпропетровської Обласної Ради" табелюються по 9 тарифному розряду,маючи вищу кваліфікаційну категорію,а не по 10 тарифному розряду ,згідно до п.2.2.8 наказу МОЗ України від 05.10.2005 року № 308/519 про упорядкування умов праці працівників закладів охорони здоров'я.
Прошу надати аргументовані пояснення згідно до наказу МОЗ України від 05.10.2005 року № 308/519,чи повинні сестри медичні відділення інтенсивної терапії КЗ "КПНД "ДОР" та які мають вищу кваліфікаційну категорію табелюватись по 10 тарифному розряду ?

З повагою,

Малолєткова Вікторія

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.
-------------------------------------------------------------------
Це повідомлення було надіслане через сайт "Доступ до Правди", призначення якого - надання можливості громадянам надсилати запити про публічну інформацію з подальшою публікацією цих запитів та відповідей на них
-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. http://www.moz.gov.ua/ua/portal/ms_refci...
3. http://www.moz.gov.ua/ua/portal/info_e_a...

Посилання