Святкові ранки в ДНЗ№242

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ДНЗ №242

1) Ваше управління освітою координує дотримання закладами освіти правил, норм, стандартів!

Якщо я правильно розумію, є НАКАЗ МОН 01.10.2012 № 1059
Примірна ІНСТРУКЦІЯ з діловодства у дошкільніх навчальний закладах

ПЕРЕЛІК обов'язкового складу документів, відповідальність за формування та зберігання якіх несуть:

2. Вихователь-методист:
2.1. План роботи.
2.5. програми святкових ЗАХОДІВ, розваг, театральних вистав;

З цього випливає що  святкові ранки - це програми святкових заходів. Можливо ще є норми, які зобов'язують дитячі сади проводити святкові ранки. Але в ДНЗ №242 святкови ранки на осінні свята НЕ передбачені, святкові ранки на Новий рік НЕ передбачені.

Завідуюча посилається на те що у вихователя не прописані святкові ранки (підготовка/проведення) в посадовій інструкції. Але вона або не знає або не хоче говорити, що в тій же посадовій інструкції вихователя - вихователь зобов'язана виконувати ПЛАН роботи, в якому мають бути і ранки (якщо немає - привіт методисту).

2) Так само прошу дати оцінку на предмет корупційної складової. А саме - завідуюча ДНЗ №242 безальтернативно пропонує послуги Діда Мороза вартістю 3000 грн, зі словами або цей дід Мороз або ніякого! При цьому гроші передаються готівкою, без урахування і чеків, без оформлення договору з батьками.

Відповідно п. 5 ст.37 ЗУ Про дошкільну освіту
Державні та комунальні заклади дошкільної освіти можуть надавати платні освітні та інші послуги, перелік яких затверджує Кабінет Міністрів України. Засновники відповідних закладів освіти мають право затверджувати переліки платних освітніх та інших послуг, що не увійшли до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Тому прошу вас надати перелік платних освітніх інших послуг що не увійшли до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України, але затверджений Засновником ДНЗ №242.

У зв'язку з цим прошу розібратися і проконтролювати дії завідуючої і методиста ДНЗ №242 і змусити їх виконувати норми законодавства.

В іншому випадку, якщо ви не проконтролюєте і не скоордінуєте дії ДНЗ №242 з правилами, нормами і стандартами, залишаю за собою право звернутися в прокуратуру на бездіяльність Дарницького РУО, а так само в Департамент освіти и науки Києва.

Дякую.

З повагою,
Віталий Добрєв

Управління освіти, Дарницьке районне управління освіти

1 Attachment

Віталий залишив коментар ()

якщо детально, то стосується групи №8 (Кульбабка)

Управління освіти, Дарницьке районне управління освіти

2 Attachments