Святкова вечірка КП Благоустрій та Земград

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Всеволод Новохатько, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Всеволод Новохатько

Доброго дня!
23 грудня 2017 року о 17:00 в ресторані готелю "РАССВЄТ" розпочалася святкова вечірка для співробітників комунальних підприємств Дніпровської міської ради Благоустрій та Земград. В ході вечірки відбулася бійка між співробітниками ціх двох комунальних підприємств, в ході якої два співробітника КП Земград отримали пошкодження середнього ступеню тяжкості (переломи кісток)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
- хто був організатором цієї вечірки 23 грудня 2017 року для співробітників комунальних підприємств Дніпровської міської ради Благоустрій та Земград ?
- яке походження коштів на замовлення вечірки 23 грудня 2017 року для співробітників комунальних підприємств Дніпровської міської ради Благоустрій та Земград ?
- який загальний кошторис вечірки 23 грудня 2017 року для співробітників комунальних підприємств Дніпровської міської ради Благоустрій та Земград ?

З повагою,

Всеволод Новохатько

Дніпровська міська рада


Attachment CancDocument623240.pdf
189K Завантажити відповідь


[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання