Суспільно-корисні роботи

Анна Севостьянова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1 Просимо надати копію документів, які розглядались під час засідання виконкому 13 лютого 2019 року під час обговорення питання доповідача Сергія Діхтяра № 52 Про визначення видів оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів на яких відбуватимуть стягнення порушників.

2 Просимо надати перелік видів оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт?

3 Просимо вказати на скількох людей було накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт у 2018 році. Також просимо вказати кількість людей з 1 січня 2019 року та на момент отримання запиту.

4 Просимо вказати перелік об’єктів на яких порушники виконували суспільні роботи?

З повагою,

Анна Севостьянова

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

2 Attachments

, Foi+reguest-46279-6c064599.

--
,
Upns mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]