Суміщення президентом робочих поїздок з агітацією за "Слугу народу"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Григорій Пирлік, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Григорій Пирлік

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію і пояснити суміщення президентом Володимиром Зеленським і командою Офісу президента робочих поїздок в регіони України із агітацією за партію «Слуга народу». Прошу відповісти на наступні запитання:

1. Чому відео з робочих поїздок Володимира Зеленського Офіс президента маркує логотипом «Зе: Місцеві»?
2. Поясніть, будь ласка, факти представлення кандидатів у мери міст від «Слуга народу» під час робочих поїздок в його присутності. Чому вони відбуваються?
3. Скільки коштує одна робоча поїздка президента Володимира Зеленського та осіб, що його супроводжують, до регіонів України? Надайте докладний розрахунок.
4. Скільки посадовців Офісу президента супроводжували Зеленського під час його поїздки до Запоріжжя 19 серпня 2020 року?

Відповідь прошу надіслати на email [email address]. Матеріал щодо означеної теми вийде в ефір 21 серпня 2020 року о 18:00.

Контактний телефон: 096 643 87 50.
З повагою,

Кореспондент «Громадського радіо» Григорій Пирлік

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment