Суддя Васалатій К.А.

Кльов Наталія

Доброго дня!

Відповідно до Закону «Про Вищу раду правосуддя» провідним органом, уповноваженим на забезпечення незалежності судової влади, її функціонування на засадах відповідальності, підзвітності перед суспільством, формування доброчесного та високопрофесійного корпусу суддів є Вища рада правосуддя.

ПІДСТАВИ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ:
Відповідно до частини 1 статті 3 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» до повноважень Вищої ради правосуддя віднесено вжиття заходів щодо забезпечення авторитету правосуддя та незалежності суддів, а також забезпечення здійснення дисциплінарним органом дисциплінарного провадження щодо суддів.
Частиною 1 статті 108 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що дисциплінарне провадження щодо судді здійснюють дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя у порядку, визначеному Законом України "Про Вищу раду правосуддя" та з урахуванням вимог цього Закону.
З інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя вбачається, що рішенням Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 13 березня 2019 року № 452/2дп/15-19 суддю Оболонського суду м. Києва Васалатія К.А. до дисциплінарної відповідальності та застосувано дисциплінарне стягнення у виді подання про тимчасове, строком на шість місяців, відсторонення від здійснення правосуддя – з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та обов’язковим направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації щодо суддівської етики та застосування цивільного процесуального законодавства і подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:
I. Надати інформацію щодо здійснення правосуддя суддею Оболонського суду м.Києва Васалатієм К.А. після прийняття Вами рішення від 13.03.2019 року № 452/2дп/15-19,а саме:
1.Чи продовжує Васалатій К.А. здійснювати правосуддя після 13.03.2019 р.?
2. Чи фактично відсторонено Васалатія К.А. від здійснення правосуддя.?

Відповідь прошу надіслати на адресу :
04074 м. Київ Оболонський район вул. Попова- 9А

Вища рада правосуддя

1 Attachment