Суддя Лупенко А.В.

Тарас Стеценко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

у 2013 році, за часів тиранії Януковича, суддя Суворовського міського суду м.Одеси був затриманий за отримання хабаря на гарячому, за що був відсторонений від виконання суддівських обов'язків та було розпочате слідство.
На теперішній час суддя продовжує виконувати свої судові повноваження та коїти правосуддя.

Які відважні дії суддя Лупенко А.В. вчинив у період Революції Гідності, котрі стали приводом для повернення судді Лупенко А.В. до виконання ним суддівських обов'зків за часів євроінтеграції.

З повагою,

Тарас Стеценко

Вища рада правосуддя

1 Attachment

Тарас Стеценко

Доброго дня!
Як витікає з наданої Вами відповіді, суддя Лупенко А.В. продовжує здійснювати правосуддя з приводу того, що Вища рада юстиції не має інформації та не виносила рішення про відсторонення суді Лупенка А.В. від здійснення правосуддя у зв'зку із притягненням до кримінальної відповідальності.
Для запобігання пересуду по цьому питанню громадскості, розумінню суспільністю цого однозначно й відповідно реально мавших місце обставин, прошу надати роз'яснення Вашої відповіді за таким уточненням:
ЧИ МОЖНА РОЗУМІТИ ПОДІБНУ СХЕМУ УНИКНЕННЯ СУДДЕЮ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЯК ТАКУ, ЯКА ПРОВАДИЛАСЬ РЕВОЛЮЦІОНЕРАМИ ГІДНОСТІ ПІД ГАСЛАМИ СУДДІВСЬКОЇ РЕФОРМИ Й НАПРАВЛЕНА НА ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОСУДДЯ В УКРАЇНІ ЛИШЕ СУДДЯМИ, ЯКІ ОТРИМАЮТЬ ХАБАРЯ ЗА ДЛЯ ОМАНЮВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ ПРО БОРОТЬБУ С КОРУПЦІЄЮ?

З повагою,

Тарас Стеценко

Вища рада правосуддя

1 Attachment