Субвенція на облаштування школи в смт Клавдієво-Тарасове Бородянського району

Гайдук Зінаїда

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Загальний обсяг коштів (у грн.) по «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" розрахованих на ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.О.Рибалка в смт Клавдієве-Тарасове.

Залишки коштів вказаної субвенції на рахунках місцевого бюджету для ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. О.Рибалка в смт Клавдієво-Тарасове на останню звітну дату.

Копію кошториса ЗОШ I-III ступенів ім.О.Рибалка в смт.Клавдієве-Тарасове, Бородянського р-ну. за 2018рік та копію розрахунків до кошториса.

Копію бюджетного запиту ЗОШ I-III ступенів ім.О.Рибалка в смт.Клавдієве-Тарасове, Бородянського р-ну. за 2018рік та копію розрахунків до запиту.

Прошу надати інформацію протягом 5-ти робочих днів.

З повагою,

Гайдук Зінаїда

Гайдук Зінаїда

Доброго дня!
У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Гайдук Зінаїда