Субвенція

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Про кількість наданих у 2019 році субвенцій згідно Постанови КМУ √280 від 18 квітня 2018 року, розподілених між обласними, районними, районними у м.Київ Держадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (крім м.Київ) в розрізі обласних, районних, районних у м.Київ Держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (крім м.Київ) та зокрема в Донецькій області.
2. Кількість внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, по яким станом на 31.12.2019 року прийнято рішення про призначення грошової компенсації (субвенції), кількість осіб які отримали субвенцію у 2019 року, в Донецькій області зокрема, та кількість осіб які стоять на черзі на отримання субвенції, в Донецькій області зокрема, станом на 1березня 2020.
3. Суми запланованих до видачі у 2020 року субвенцій, зокрема в Донецькій області, згідно Постанови КМУ √ 280 від 18 квітня 2018 року, та в розрізі обласних, районних, районних у місті Києві Держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах(крім м. Київ)

З повагою,

Юрій Дубовик

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України