Строк винесення рішення адміністративного суду

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати документи, які встановлють строк, протягом якого з моменту завершення слухання, позивачеві мають оголосити рішення адміністративного суду.

З повагою,

Dmytro

Доброго дня!

Згідно з законодавством, Міністерство юстиції України мав би відповісти швидко і до 26 лютого 2018.

З повагою,

Dmytro

Доброго дня!

Коли чекати відповідь?

З повагою,

Dmytro

Міністерство юстиції України

Доброго дня!
З Вашого листа не зрозуміло хто є автором (ПІБ), кому надавати
інформацію.

Посилання

Доброго дня!

Юрист Віта Володовська, ГО «Центр демократії і верховенства права», переконана, що це неправомірно.
«Оскільки запит надсилався в електронному вигляді, така відмова буде неправомірною. Відповідно до ч.3 статті 19 Закону Про доступ: Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Тобто, запит, надісланий електронною поштою не є за своєю формою "письмовим запитом" і має містити лише ім'я особи, її контакти та, власне, сам предмет запиту».

Ім'я та контакти є , отже надайте відповідь.

З повагою,

Dmytro

Доброго дня!

Прошу підтвердити отримання мого останнього листа за цим питанням

З повагою,

Dmytro

Отже фіксуємо прикрий факт, що навіть міністерство, яке має бути взірцем законності, пише відписки, на які витрачає робочий час, за який сплачують платники податків, тобто народ України. Цей час можно було витратити на відповідь, але тоді люди взнають свої права і вимогатимуть дотримуватись закону, а це, мабуть, не зручно.

Соромно, панове!

без поваги до мінюсту,

Dmytro