Стостосвно витіку інформації!

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Стосовно витіку інформації з баз Дервної фіскальної служби України. У telegram- каналах: "@UAFind_bot", "@OpenDataUABot", «Досье». Витік інформації міг бути з вашиї баз. Чому ви й лосі не провели службове розслідування стосовно витіку інформаціїї?

З повагою,

Микита

Державна фіскальна служба України

На електронну скриньку Державної фіскальної служби України надійшов Ваш лист, . . Ваше звернення має бути оформлене відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та інших актів законодавства, що видаються відповідно до Конституції України та цього Закону, а також наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2015 № 271 «Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.04.2015 за № 484/26929 (далі - Порядок розгляду звернень), який розроблено з урахуванням норм Закону.
Зокрема, відповідно до абзацу третього пункту 5 розділу ІІ Порядку розгляду звернень електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

показати цитоване