Стосовно листа №9/25-38 від 27.02.2019 у відповідь на інформаційний запит ГО "Самозахист підприємців" №37/380 від 21.02.2019

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

У відповідь на запит ГО "Самозахист підприємців" №37/380 від 21.02.2019 вами було надіслано листа №9/25-38 від 27.02.2019, яким в нашу адресу було направлено Рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради №865. Вказаним рішенням було затверджено комплексну схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Дніпро.

Між тим, у рішенні сесії міської ради м. Дніпропетровська №43/37 від 24.07.2013 було конкретно вказано: "Встановити, що тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності розміщуються відповідно до розробленої комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, затвердженої РІШЕННЯМ МІСЬКОЇ РАДИ та затверджених архетипів".

Як вбачається з вашої відповіді, документ, який було надіслано в нашу адресу під виглядом комплексної схеми, було затверджено рішенням виконкому, що є грубим порушенням рішення сесії міської ради. Крім цього, цей документ дивним чином нагадує схему розміщення тимчасових споруд, складену за результатом робочої групи з питань тимчасових споруд, що була створена розпорядженням мера і діяла протягом 2015-2016 років. Ця схема ніяк не може вважатися комплексною схемою, оскільки на ній просто відображене реальне розташування тимчасових споруд на той час, без урахування відповідності до вимог чинного законодавства, будівельних норм, діючої містобудівної документації.

Виходячи з вищенаведеного, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. З яких підстав затвердження комплексної схеми було проведено з порушенням рішення сесії міської ради №43/37?

2. Яка організація готувала схему? На підставі яких документів?

3. Просимо надіслати копію таблиці, в якій зазначені умови умовні позначки, що розташовані і лівому нижньому боці схеми, в розмірах, які б дозволили прочитати вказану у ній інформацію.

4. Чи затверджено на сьогодні типові архетипи тимчасових споруд?

Голова ГО "Самозахист підприємців"
Віктор Боровинський

З повагою,

Єськова Оксана

[ Email has no body, please see attachments ]