Стосовно книг шрифтом брайля

Кисельов Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Перелік назв і тираж книг (для кожного найменування окремо) виданих шрифтом Брайля в 2017 р за рахунок бюджетних коштів.

Перелік назв і тираж книг (для кожного найменування окремо) виданих шрифтом Брайля в 2016 р за рахунок бюджетних коштів.

Перелік назв і тираж книг (для кожного найменування окремо) виданих шрифтом Брайля в 2015 р за рахунок бюджетних коштів.

Перелік назв і тираж книг (для кожного найменування окремо) виданих шрифтом Брайля в 2014 р за рахунок бюджетних коштів.

Перелік назв і тираж книг (для кожного найменування окремо) виданих шрифтом Брайля в 2013 р за рахунок бюджетних коштів.

Перелік назв і тираж книг (для кожного найменування окремо) виданих шрифтом Брайля в 2012 р за рахунок бюджетних коштів.

Перелік назв і тираж книг (для кожного найменування окремо) виданих шрифтом Брайля в 2011 р за рахунок бюджетних коштів.

Перелік назв і тираж книг (для кожного найменування окремо) виданих шрифтом Брайля в 2010 р за рахунок бюджетних коштів.

З повагою,

Кисельов Андрій

Олександра Акіменко,

Олександра Акіменко,