Стипендія при достроковому захисті докторської

Ірина Зарубіна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
п. 12 Постанови КМУ № 261 визначає, що «Аспірант (ад’юнкт) або докторант, який захистився до закінчення строку підготовки в аспірантурі (ад’юнктурі) або докторантурі, має право за власним вибором:
отримати одноразову виплату в сумі залишку стипендії, передбаченої у бюджеті закладу вищої освіти (наукової установи) на відповідний календарний рік, та за власною заявою бути відрахованим з аспірантури (ад’юнктури) або докторантури;
отримати за власною заявою оплачувану академічну відпустку на строк, що залишився до завершення нормативного строку підготовки в аспірантурі (ад’юнктурі) або докторантурі.

Після дострокового захисту докторської дисертації після звернення про одноразову виплату вже передбачену у бюджеті університету заставили написати одну заяву на відрахування і виплату. Але в результаті відрахували, а наказ про виплату анулювали зіславшись на те, що міністерство не дало дозволу. Це законно? Має вирішувати університет чи міністерство давати згоду? І що робити у даному випадку?

З повагою,

Ірина Зарубіна

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]