Стаж роботи в галузі права

Сергій Штейнберг

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Стаття 27 ЗУ Про прокуратуру
Прокурором місцевої прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою.

Я маю вищу юридичну освіту, володію державною мовою, та працюю у приватного нотаріуса на посаді "Консультант" починаючи з 2 курсу університета і по теперішній час. Після отримання диплома спеціаліста з права минуло 2 роки.
(стаж роботи до отримання диплома 4 роки, після отримання диплома ще 2 роки, загалом у приватного нотаріуса на посаді консультант я працюю 6 років).
Чи зараховується мені стаж роботи в галузі права та чи відповідаю я вимогам до кандидатів на посаду прокурора?

З повагою,

Сергій Штейнберг

Сергій Штейнберг

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Стаття 27 ЗУ Про прокуратуру
Прокурором місцевої прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою.

Я маю вищу юридичну освіту, володію державною мовою, та працюю у приватного нотаріуса на посаді "Консультант" починаючи з 2 курсу університета і по теперішній час. Після отримання диплома спеціаліста з права минуло 2 роки.
(стаж роботи до отримання диплома 4 роки, після отримання диплома ще 2 роки, загалом у приватного нотаріуса на посаді консультант я працюю 6 років).
Чи зараховується мені стаж роботи в галузі права та чи відповідаю я вимогам до кандидатів на посаду прокурора?

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Сергій Штейнберг

Генеральна Прокуратура України

Посилання