Ставок у с.Лукашівка, м.Ладижин, Вінницької області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Таїсія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи знаходяться землі водного фонду (ставок), загальною площею 10,0 га, які розташовані за межами населеного пункту на території Ладижинської міської ради та розпорядником яких є Вінницька ОДА у с.Лукашівка, м.Ладижин, Вінницької області в оренді? Який правовий режим даних земель? Чи дозволений вилов риби у даному ставку?
Якщо є договір оренди даних земель, то надати його копію.
Цільове призначення даної земельної ділянки - сільськогосподарське призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

З повагою,

Таїсія

Доступ до публічної інформації, Вінницька обласна державна адміністрація

Доброго дня! Облдержадміністрація повідомляє, що Ваш запит на інформацію отримано та зареєстровано 27.08.2019 року за №315-запит/8.19.

show quoted sections

Департамент агропромрозвитку еколог та природ ресурс, Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

,

Ǧ Ӧ

ϧ ͦΦæ

. (0432) 67-08-30

. : [email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]