Ставки податку Крижанівка

Доброго дня!
Громадська організація, що є безприбутковою, використовує на підставі рішення Крижанівської сільської ради народних депутатів Комінтернівського району Одеської області земельну ділянку.
Право користування земельною ділянкою було зареєстровано державним реєстратором Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області, про що сформовано відповідний витяг.
Землі не приватизовані, от же відносяться до державної та комунальної формы власності.
Відповідно до ст. 269 Податкового кодексу України землекористувачі є платниками земельного податку.
На сьогоднішній день Товариство не володіє інформацією щодо ставок земельного податку, встановлених Крижанівською селищною радою, на землях загального користування.
Згідно 274.1. Ставка податку за земельні ділянки, нормативна грошова оцінка яких виконана, розраховується для ділянок загального користування - не більш ніж 1 процент від їх нормативної грошової оцінки.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- яка ставка земельного податку повинна бути враховану при розрахунку земельного податку за 2019 рік.
- яким документом встановлено ставки земельного податку на території с. Крижанівка.
- надати копіі цих документів

З повагою,

Игорь

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

[FOI #45080 email]

Шановний пане Ігорю!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 24.01.2019, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та згідно із § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Згідно з Положенням про Державну фіскальну службу України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 21.05.2014 № 236, одним з основних завдань ДФС є реалізація державної податкової політики. ДФС відповідно до покладених на неї завдань, зокрема забезпечує ведення обліку податків і зборів, здійснює контроль за дотриманням виконавчими комітетами сільських і селищних рад порядку прийняття та обліку податків і зборів від платників податків.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до ДФС для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Державна фіскальна служба України,

1 Attachment