Ставки податку Крижанівка

Доброго дня!
Громадська організація, що є безприбутковою, використовує на підставі рішення Крижанівської сільської ради народних депутатів Комінтернівського району Одеської області земельну ділянку.
Право користування земельною ділянкою було зареєстровано державним реєстратором Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області, про що сформовано відповідний витяг.
Землі не приватизовані, от же відносяться до державної та комунальної формы власності.
Відповідно до ст. 269 Податкового кодексу України землекористувачі є платниками земельного податку.
На сьогоднішній день Товариство не володіє інформацією щодо ставок земельного податку, встановлених Крижанівською селищною радою, на землях загального користування.
Згідно 274.1. Ставка податку за земельні ділянки, нормативна грошова оцінка яких виконана, розраховується для ділянок загального користування - не більш ніж 1 процент від їх нормативної грошової оцінки.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- яка ставка земельного податку повинна бути враховану при розрахунку земельного податку за 2019 рік.
- яким документом встановлено ставки земельного податку на території с. Крижанівка.
- надати копіі цих документів

З повагою,

Игорь

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти