Статус заяви про вихід з громадянства України (повторне звернення)

Леонід Цибульський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Шановні пані та панове!

Я, Цибульський Леонід Володимирович, 02 вересня 1966 року народження, м. Миколаїв, відповідно до Закону України “Про громадянство України”, розпочав процедуру виходу з громадянства України. Документи на оформлення виходу з громадянства України були подані мною та прийняті Консулатом України у м. Вільнюс (Литовська республика) 29 січня 2019 року.

Первинний запит був надісланий Вам 10 вересня 2019 року. 17 вересня була отримана відповідь за № 71/ВГ/19-091-2352 (16 вересня 2019 р.), що підписана заступником Директора департаменту - начальником Управління консульського забезпечення ДКС п. В.П. Кирилича. У відповіді мистился список документів, щро потрібні для розгляду запитання.
Всі означені документи були надіслані каналами електроної пошти за адресою, що вказана на бланку відповіді, 24 вересня 2019 року.

Прошу надати мені інформацію про стан розгляду мого клопотання .

З повагою,
Леонід Цибульський

Прес-служба МЗС України, Міністерство закордонних справ України

Шановний пане Цибульський,

Дякуємо Вам за звернення до Прес-служби МЗС України.

При цьому повідомляємо, що права на доступ до публічної інформації в МЗС України реалізує Відділ інформаційно-організаційного менеджменту Управління генерального секретаріату МЗС (електронна пошта: [email address]).

Якщо Ви бажаєте отримати інформацію, про яку йдеться у запиті, за процедурою та у строки, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації», запрошуємо направити Ваш запит за встановленою формою (https://mfa.gov.ua/ua/public-info/publ-r...) на вказану адресу.

З повагою,
Прес-служба МЗС

show quoted sections

Леонід Цибульський

Доброго дня!

Дякую за оперативну відповідь! Запит на вказану Вами адресу надіслано.

З повагою,

Леонід Цибульський