Статус кримінального провадження

Анастасiя Монастирьова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

04.02.2021 я подала заяву у поліцію, яка повідомляє, що було вчинено кримінальне правопорушення. Номер ЄРДР 12021235030000154.
Наступного дня з приватбанку налфйшла інформація, що карти, на які були переведені гроші шахрайським шляхом, відкриті у SportBank. Надала запитта витяг туди.
Минув тиждень, тиша.

Хочу дізнатися, який наразі статус провадження.
Дякую.

З повагою,

Анастасiя Монастирьова

Петренко Олена Миколаївна, Херсонська обласна державна адміністрація

2 Attachments

-51/21/82/346-1677 Ťæ: 16.02.2021

: Ǧ

æ - ̦æ

צ Ħ . צצ צ. , ϧ צ, צѤ.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Херсонська обласна державна адміністрація

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Анастасiя Монастирьова

Доброго дня!

Насправді так, одразу,як побачила, що моє провадження закрили, я подзвонила у відділ поліції, де подавала заяву про шахрайство. У реєстраційній мені дали мобільний номер слідчого, який закрив провадження. На мої дзвінки та повідомлення у вайбер слідчий не відповідав. Повідомила його у вищезазначеній соціальній мережі, що якщо протягом тижня не буде зв'язку, або я не отримаю відповіді на свої запитання, буду писати скаргу у прокуратуру.
За два тижні я отримала листа, що справа триває. Згодом я звернулася до юриста, який порадив мені заморозити кредит на час, коли триває слідство. Написати для цього заяву до банку та також до прокуратури, щодо бездіяльності поліції.

Моє питання таке, чи є такий закон, що я можу заморозити кредит на тривалість слідства? Бо в мене двоє малолітніх дітей та я працюю на кредит, якого не брала.

Буду вдячна за допомогу.

З повагою,

Анастасiя Монастирьова

Спеціаліст відділу звернень, Херсонська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Анастасiя Монастирьова

Доброго дня!

Мабуть моя відповідь не найдійшла.
Повторю.

Не зовсім зрозуміла Вашу відповідь.
Згідно статі 38, на яку є посилання у відповіді 1259 від 09.04.2021р, "громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами у всеукраїнському та місцевому референдумах, вільно обирати та бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".
Цитую відповідь: "Відповідно до частин другої та третьої статі 38 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" громадяни звертаються до місцевих державних адміністрацій у вирішенні питань, що належать до сфери повноважень місцевих державних адміністрацій." Нажаль ані другої, ані третьої частини, на які було посилання, не знайшла, чи могли б Ви надати мені інформацію, де я можу їх знайти?

По-друге, саме через те, що посадова особа, яка нібито (можливо) займається справою, з якою я звернулася до місцевої державної адміністрації, не дає відповіді та взагалі не реагує на мої дзвінки та повідомлення, я звертаюся у всі можливі органи, як шляхи вирішення данної справи.

І по-третє, хотіла подякувати за ідею звернення до Центру надання вторинної безоплатної правової допомоги. Мені звідти не відповіли, але я вже звикла. Дякую.

З повагою,

Анастасiя Монастирьова

Спеціаліст відділу звернень, Херсонська обласна державна адміністрація

1 Attachment