Статистика по люстрації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анастасія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановний Державна фіскальна служба України,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу вказати:
1. загальну кількість запитів про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» (далі – запит), які надійшли до Державної фіскальної служби України (далі – ДФС) та її територіальних органів та кількість запитів, які було опрацьовано (надано відповідь) ДФС та її територіальними органами станом на 01.06.2016 з моменту набранням чинності Закону України «Про очищення влади».
2. кількість посад (штатних одиниць), які були утворені з метою реалізації та виконання положень Закону України «Про очищення влади» у ДФС та її територіальних органах.

З повагою,

Анастасія

Від: publicinfo
Державна фіскальна служба України

Посилання

ГО Центр UA залишив(-ла) коментар ()

Доброго дня,

попросіть Державну фіскальну службу коментарем надіслати непошкоджений файл, оскільки надісланий нормально не відривається.

Link to this