Статистика по ліквідованих банках за часів незалежності

Ковальова Наталя

Національному Банку України
01601, м. Київ,вул. Інститутська 9

З А П И Т

Просимо надати в письмовому вигляді наступну інформацію:

1. Кількість ліквідованих в наслідок банкрутств, ліквідацій і т.п. банківських установ за період незалежності.
2.Статистика по ліквідованих банках за часів незалежності.
*Кількість потерпілих від ліквідацїй підприємств, кошти яких осіли в ліквідованих банках.
* Загальні цифри в розрізі років коштів суб’єктів підприємницької діяльності, що "осіли " в банках при їх ліквідації.
* Ситуацїї по відшкодуванню коштів раніше потерпілим підприємствам, % відшкодування від сум заборгованості та кількості потерпілих від ліквідації підприємств.
3. Пояснення позицїї Національного Банку України, щодо компенсацїї коштів потерпілим від ліквідацїї банків підприємствам та законодавчі гарантїї в даних ситуаціях стосовно, виключно, суб’єктів підприємництва, наявність передбачених законодавством норм по відповідальність в тому числі службових осіб банків за нанесені підприємствам збитки.
4. Кількість звернень в судові інстанції потерпілих суб’єктів господарювання за відшкодуванням коштів, статистика рішень та задоволення вимог потерпілим суб’єктам, преценденти притягнення до кримінальної відповідальності банківських првцівників у випадку нанесення збитків (крадіжка, шахрайство ї т.п.) суб’єктам підприємницької діяльності.
5. Перспективи змін існуючих законодавчих норм.
6. Прогнози щодо можливості наступних ліквідацій банківських установ.
7. Причини Лїквіїдацї ПАТ "Діамантбанку",кількість діючих рахунків , крім фізичних осіб в даному банку на момент ліквідації, відсоток рахунків та загальному обігу коштів в даному банку між фізичними особами та суб’єктами господарювання,відсоток банку в загальному грошовому обороті банків України.

Прошу надати відповідь на електронну адресу [email address], а також на пошту м. Львів, вул. Словацького, буд. 3, індекс 79005
З повагою Ковальова Наталія Сергіївна