Статистика перетинів за січень 2021 року

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. В рамках проекту «Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню Східної України» який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту і гуманітарної допомоги Європейського союзу та за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), здійснює постійний моніторинг умов перетину лінії зіткнення через контрольні пункти в’їзду-виїзду (далі – КПВВ) на території Донецької та Луганських областей.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 з 16 березня 2020 року введено обмежувальні заходи на перетин КПВВ на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим та на КПВВ у Донецькій та Луганській областях. Однак, в подальшому певні обмеження були знятті та дозволений перетин громадян через вищевказані пункти за умови дотримання певних вимог (наприклад, встановлення додатку "Дій вдома" та перебування на самоізоляції)

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію щодо:

- Кількості осіб, які перетнули КПВВ на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим в сторону Автономної Республіки Крим та навпаки за період з 01 січня 2021 року по 31 січня 2021 року (по кожному КПВВ окремо )

- Кількості осіб, які перетнули КПВВ у Донецькій та Луганській областях в сторону тимчасово окупованої території України та навпаки за період з 01 січня 2021 року по 31 січня 2021 року (по кожному КПВВ окремо )

З повагою,

Руслан Романів, правовий аналітик БФ "Право на захист"

Пилипчук Олег, Адміністрація Державної прикордонної служби України

2 Attachments

 

 

,

 

. 527-62-76

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Пилипчук Олег, Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment

 

 

,

 

. 527-62-76

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]