Статистика перетинів за грудень 2020 року

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 з 16 березня 2020 року введено обмежувальні заходи на перетин КПВВ на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим та на КПВВ у Донецькій та Луганській областях. Однак, в подальшому певні обмеження були знятті та дозволений перетин громадян через вищевказані пункти за умови дотримання певних вимог (наприклад, встановлення додатку "Дій вдома" та перебування на самоізоляції)

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію щодо:

- Кількості осіб, які перетнули КПВВ на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим в сторону Автономної Республіки Крим та навпаки за період з 01 грудня 2020 року по 31 грудня 2020 року (по кожному КПВВ окремо )

- Кількості осіб, які перетнули КПВВ у Донецькій та Луганській областях в сторону тимчасово окупованої території України та навпаки за період з 01 грудня 2020 року по 31 грудня 2020 року (по кожному КПВВ окремо )

З повагою,

Руслан Романів, правовий аналітик БФ "Право на захист"