Статистика насильство проти поліцейських

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ярослав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
кількість вбивств, замахів на вбивство, погроз, насильств чи пошкодження майна поліцейських за 2010 - 2020 роки по областях. (за статтями ККУ 345 та 348). Також прошу вказати додаткову інформацію по цих випадках (якщо така є), а саме стать поліцейського, вік, деперсифіковані відомості про нападника, дата вчинення правопорушення.

З повагою,

Ярослав

Головний сервісний центр МВС, Головний сервісний центр МВС України

добрий день!, Ярослав.

Вы писали 27 грудня 2020 р., 15:11:51:

показати цитоване

основними завданнями ГСЦ МВС є:
участь у реалізації державної політики у сферах надання послуг, безпеки дорожнього руху та перевезення небезпечних вантажів;
здійснення контролю за відповідністю конструкції, комплектації та обладнання транспортних засобів, номерних знаків транспортних засобів нормам і стандартам та погодження відповідної нормативно-технічної документації;
забезпечення державного обліку зареєстрованих транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія;
забезпечення організації та здійснення контролю за підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації водіїв транспортних засобів.
Таким чином, розгляд питань, зазначених у запиті, не належить до компетенції територіальних органів з надання сервісних послуг МВС.
Ураховуючи, що запитувана у Вашому зверненні інформація відсутня в ГСЦ МВС, рекомендуємо звернутись до Національної поліції України.

--
З повагою,
Головний сервісний центр
МВС України
т.: (044) 290-18-99
fb.com/hsc.gov.ua
web: hsc.gov.ua