Статистика домашнього насильства

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Альона Новікова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Альона Новікова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Статистику щодо кількості кримінальних правопорушень, пов’язаних з домашнім насильством по областям України за період з вересня 2020 по серпень 2021 року.

2. Статистику щодо кількості складених адміністративних протоколів, передбачених статтею 173-2. Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування, за період з вересня 2020 по серпень 2021 року по областям України та підрозділам Національної поліції України, які виявили це правопорушення.

3. Інформацію щодо профілактичного обліку осіб, схильних до вчинення домашнього насильства (кривдника) за період з вересня 2020 по серпень 2021 року по областям України.

4. Інформацію про осіб, які постраждали від злочинів, пов’язаних з домашнім насильством по областям України за період з вересня 2020 по серпень 2021 року.

З повагою,

Альона Новікова

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Альона Новікова!

Створен запит #838674 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Світлана Олександрівна. Попова, Національна поліція України

4 Attachments

Чергова зміна ДІАП, Національна поліція України

2 Attachments

--

Національна поліція України

1 Attachment