Статистика

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ярослав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- кількість дітей віком від 2-х місяців до 18-ти років, які знаходяться в будинках дитини (2місяці - 4 роки), дитячих будинках, інтернатах, притулках, центрах соціальної реабілітації, дитячих будинках для дітей з інвалідністю, дитячих будинках сімейного типу.
- кількість дітей, які знаходяться у прийомних сім'ях
- скільки з тих дітей, які перебувають у вищезгаданих закладах, є сиротами та скільки з них були поміщені до цих закладів за заявою батьків
- чи існують в Україні програми для подальшого соціального влаштування вищезгаданих дітей, після досягнення ними 18 років(повноліття)
- якщо так, прошу надати інформацію про ці програми, а саме: бюджет, виділений на ці програми, скільки грошей було витрачено на ці програми у 2013-2014 роках.
- якщо ні, прошу повідомити, як держава веде облік і чи взагалі веде облік подальшого працевлаштування та соціальної адаптації колишніх дітей сиріт. (що відбувається з дітьми сиротами після досягнення ними повноліття?)

З повагою,

Ярослав

Ministry, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наші адреси:
[1][email address]
[2][email address]

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]