Статистичні дані щодо ВПО віком 16-18 та 19-23 роки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- Кількість зареєстрованих ВПО віком 16-18 років станом на зараз в Україні
- Кількість зареєстрованих ВПО віком 19-23 років станом на зараз в Україні

- Кількість зареєстрованих ВПО віком 16-18 років станом на кінець 2020 року
- Кількість зареєстрованих ВПО віком 19-23 років станом на кінець 2020 року

- Кількість зареєстрованих ВПО віком 16-18 років станом на кінець 2019 року
- Кількість зареєстрованих ВПО віком 19-23 років станом на кінець 2019 року

Дякуємо,
З повагою,

Олена Глушко
юрист ГО "Донбас СОС"

Олена Глушко

Доброго дня!

26 листопада я надіслала до вас запит на публічну інформацію щодо кількості ВПО віком 16-18 та 19-23 роки в Україні, в порядку Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Відповідно до ст.20 Закону, розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Відповідно до ст.22 Закону, відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

За порушення вимог законодавства про доступ до публічної інформації розпорядники несуть відповідальність у встановленому порядку.

Чекаю на відповідь на мій запит.

З повагою,

Олена Глушко
юрист ГО "Донбас СОС"