статистичні дані щодо кількості ВПО, які навчаються у ЗВО

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- Кількість ВПО, які подали документи для вступу до вищих навчальних закладів в 2021, 2020, 2019 роках з метою отримання першої вищої освіти (бакалавр, магістр)

- Кількість ВПО, які подали документи для вступу до закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти в 2021, 2020, 2019 роках

- Кількість ВПО, які станом на 2021, 2020, 2019 роки отримували у вищих навчальних закладах першу вищу освіту (бакалавріат, магістратура)

- Кількість ВПО, які станом на 2021, 2020, 2019 роки отримували освіту в закладах професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

Дякую,
З повагою,

Олена Глушко
юрист ГО "Донбас СОС"

Олена Глушко

Доброго дня!

26 листопада я надіслала до вас запит на публічну інформацію щодо кількості ВПО, які навчаються у закладах вищої та фахової передвищої освіти, в порядку Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Відповідно до ст.20 Закону, розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Відповідно до ст.22 Закону, відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

За порушення вимог законодавства про доступ до публічної інформації розпорядники несуть відповідальність у встановленому порядку.

Чекаю на відповідь на мій запит.

З повагою,

Олена Глушко
юрист ГО "Донбас СОС"

MON, Міністерство освіти і науки України

3 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Лутак В., Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

Доброго дня, п. Олено направляю відповідно до Вашого запиту інформацію. Прошу поінформувати про отримання. Гарного дня!

показати цитоване

Олена Глушко

Доброго дня!
Дуже дякую, відповідь отримала.

З повагою,

Олена Глушко

Лутак В., Міністерство освіти і науки України

Будь ласка!!

показати цитоване