Статистичні дані

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скільки жінок в Україні відбувають покарання за статтею 118 Кримінального кодексу України станом на 2019 рік - умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця?

Скільки жінок в Україні відбувають покарання за статтею 124 Кримінального кодексу України станом на 2019 рік - умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця?

Скільки жінок в Україні відбувають покарання за статтею 115 Кримінального кодексу України станом на 2019 рік - умисне вбивство?

Скільки жінок в Україні відбувають покарання за статтею 116 Кримінального кодексу України станом на 2019 рік - умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання?

З повагою,

журналістка LB.ua
Анастасія Іванців