статистична інформація щодо фінансових показників діяльності підприємств за кодом КВЕД 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту (непродовольчі товари) за 2011-2013 рр.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
ТОВ "СВЕН-центр" є суб’єктом господарської діяльності, що підпадає під податковий контроль за трансферним ціноутворенням. З метою підготовки документації щодо операцій, що визнані контрольованими згідно норм статті 39 Податкового кодексу України ми повинні підготувати документацію до поданого нами звіту з трансфертного ціноутворення, де навести докази того, що показники рентабельності нашого підприємства відповідають (не є нижчими), ніж у інших підприємств нашої галузі. В якості доказів ми маємо право використовувати дані з офіційних джерел, наприклад статистичні дані державних органів і установ (пп. 39.5.3 п. 39.5 ст. 39 Податкового кодексу України).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
статистичну інформацію щодо фінансових показників діяльності підприємств за кодом КВЕД 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту (непродовольчі товари) за 2011-2013 рр.

З повагою,

Тетяна, ТОВ "СВЕН Центр" ЄДРПОУ 34341349

Державна служба статистики України

Доброго дня !

 

На запит від 29.04.2015 Державна служба статистики надсилає скан-копію
листа-відповіді та файл із інформацією, що додається.

 

Просимо на цю електронну адресу повідомити про отримання інформації.

 

З повагою,

Титаренко Л.М.

Держстат України,

Департамент поширення інформації та комунікацій, тел. (044) 287-12-33

 

Посилання