Стан виконання та імплементації Угоди між Україною та Малайзією "Про направлення Малайзійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака «Malaysian Airlines» рейсу MH17"

Кондратенко Дмитро Ігорович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Надати довідкову інформацію про розміщення Малайзійського невійськового персоналу (далі - Малайзійського персоналу)
- згідно Угоди між Україною та Малайзією "Про направлення Малайзійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака «Malaysian Airlines» рейсу MH17" - в Україні по місяцях у формі таблиці наступного зразку (приклад):

Рік |Місяць |Місце розміщення персоналу |Загальна чисельність персоналу |Здійснені заходи

Приклад заповнення:
2014 |Серпень |м. Костянинівка Донецької області |85 |Пошуки бортового самописця MH-17

2) Інформацію щодо випадків поїздок представників Малайзійської сторони до окупованих районів Донецької і Луганської областей у зв'язку з розслідуванням збиття MH-17.
3) Інформацію щодо контактів Малайзійської сторони з главарями російсько-терористичних військ, які могли б бути використані РФ та її посіпаками для легітимації терористичних утворень.
4) Випадки коли Малайзійський персонал заважав чи перешкоджав Збройним Силам України чи іншим силам антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях ефективно здійснювати цю операцію.
5) Інформацію щодо результативності угоди - наскільки вона допомогла розслідуванню збиття MH-17 російсько-терористичними військами.
6) Інформацію МЗС та, зокрема, посольства України в Малайзії, щодо сприйняття Угоди громадськістю Малайзії та того, кого малайзійці вважають винними у збитті MH-17.
7) Інформацію про те, чи є осяжний практичний сенс у продовженні строку дії цієї угоди у випадку, якщо Малайзійська сторона її не використовує.

З повагою,

Кондратенко Дмитро Ігорович

Від: Приймальня ДІП
Міністерство закордонних справ України

 
 
З повагою,
МЗС України
 

Посилання

Від: Приймальня ДІП
Міністерство закордонних справ України

 
 
З повагою,
МЗС України
 

Посилання

Від: Приймальня ДІП
Міністерство закордонних справ України

 
 
З повагою,
МЗС України
 

Посилання