Спортивний комплекс "Спартак" у Львові

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина Сербін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Катерина Сербін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу звернути вашу увагу на чергову маніпуляцію перед громадою міста Львова. Йде мова про доведену до руїн і сміттєзвалища учбово-спортивної бази «Спартак» у Львові, що на вулиці Інструментальній, 49.
У 2008 році Львівська облрада вирішила продати будівлі комплексу, а це загалом понад 3,3 тис. м². Окрім того, власник будівель отримав би право орендувати понад 5,5 га землі з цільовим призначенням для обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту.
В умовах проведення конкурсу жорстко прописані питання про те, що на місці УСК «Спартак» повинен бути створений сучасний об’єкт – спортивно-оздоровчий комплекс, в структуру якого входять басейн, довжиною мінімум 50 м, він повинен бути з трибунами, льодовий палац з трибунами, універсальний спортивний зал, відкриті спортивні майданчики, а також готель. У положенні також чітко виписані й соціальні обов’язки інвестора перед громадою.
Однак у січні 2015 року Львівська міська рада дозволила внести зміни до затвердженого у 2013 році детального плану території району «Голоско», на ділянці, яку орендує «Львівбудмакс-Інвест» (це саме та територія Спартаку). Згідно з ними, льодового палацу не буде. Натомість планують збудувати житло та великий розважально-торговельний комплекс з готелем та спортзалами від компанії "Спорт-лайф", замість відкритих спорт майданчиків буде стоянка, а замість льодової арени - ковзанка на 600 м\кв...
Згідно з договором купівлі-продажу «Спартака», якщо покупець не виконає своїх зобов’язань, то Львівська обласна рада має право розірвати договір і повернути майно у власність громади. Однак начальник управління майном спільної власності облради Микола Бандра каже, що для прийняття такого рішення юристи облради мають аналізувати документи, маючи вже точну інформацію про те, що саме будуватимуть на території «Спартака».
Все зводиться до того, що завдяки корупційно-офшорним схемам, хтось дуже впливовий у Львові намагається звести все нанівець... розвиток спорту змінити на розвиток торгівлі та примітивних розваг.
Дуже прошу допомогти громаді у відстоюванні території під її цільове призначення, де, я так розумію, мали б проводити олімпійські ігри 2022. Чи можливо вплинути на цей процес разом з олімпійським оргкомітетом? Як змусити юристів довести правду до кінця без корупцій і на користь громади?

З повагою,

Катерина Сербін

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти