СПО

Павленко Юрій Євгенійович

Доброго дня!

У 2010 році між підприємством і Радою трудового колективу (далі - РТК) укладено Колективний договір (далі - КД).
У 2013 році утворено дві профспілки на підприємстві. Того ж року утворено спільний представницький орган (далі - СПО) за участі цих профспілок та Ради трудового колективу, які внесли зміни до чинного КД.
У період з 2014 по 2020 роки на підприємстві створено ще 5 нових профспілок. Однак отримати і підписати Угоду про СПО 2013 року вони не можуть, оскільки її не надає "старе" СПО.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати наступну інформацію :
1. Новим профспілкам для укладення нового КД потрібно вступати в старе СПО 2013 чи можна пропонувати всім профспілкам утворювати нове СПО?
2: Чи може взагалі РТК входити в СПО?

З повагою,
Павленко Юрій Євгенійович
073 096 88 98
04128 м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 28

zvorot_zv, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”.

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване

Акішина Валентина Михайлівна, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

2 Attachments

4705-07/15289-09 Ťæ: 11.03.2021 08:34:36

צ Ħ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]