Сплата Петрюченко О.В. коштів за розміщення рекламних констукцій

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Літвіненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Літвіненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу повідомити (вказати сумму та надати відповідні платіжні документи) про сплату СПД-ФО Петрюченком О.В. коштів за користування місцем, що знаходиться в комунальній власності для розташування рекламного засобу - розміщення об'єктів зовнішньої реклами - двосторонніх рекламних щитів типу "Сіті лайт" по проспекту Миру, 29 та по вул. Данченка, 5 в м. Чорноморськ в період з 01.11.2019 року по 27.02.2020 року.
Якщо вказаною особою не сплачено (чи не в повному обсязі) даних коштів, то що здійснено виконавчими органами міської ради для виправлення цього (надати відповідні документи)?

Також прошу повідомити про сплату коштів вказаним підприємцем за користування місцем, що знаходиться в комунальній власності для розташування рекламного засобу - за розміщення об'єктів зовнішньої реклами - двосторонніх рекламних щитів типу "Сіті лайт" за адресами: пр. Миру, 22 (2 од.), вул. Парусна, 10, вул. Олександрійська, 12, вул. Данченко, 9 та по пров. Шкільному, 1 у м.Чорноморську в період з грудня 2019 року та по 27.02.2020 року.
Факт встановлення вказаних рекламних щитів в грудні 2019 року та належність їх даному підприємцю підтверджується актом перевірки управління архітектури та містобудування від 12.12.2019 року та заявами від 27.12.2019 року відповідно.
Якщо вказаною особою не сплачено (чи не в повному обсязі) даних коштів, то що здійснено виконавчими органами міської ради для виправлення цього (надати відповідні документи)?

З повагою,

Олександр Літвіненко

public, Чорноморська міська рада

1 Attachment