Сплата ЄСВ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Демченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Демченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Чи відношусь до категорії осіб, які проводять незалежну професійну діяльність та фізичної особи-підприємся, які мають основне місце роботи, якщо з 01.06.2018 року працюю на посаді директора Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр"Синельниківської міської ради" ( наказ від 31.05.2018 №42 к/тр), а з 23.09.2020 року взята на облік як фізична особа підприємець 3154714109 ФОП ДЕМЧЕНКО ОЛЕНА ЮРІЇВНА за кведом 85.60, є платником податку за спрощеною системою оподаткування, групи 3, ставки 5?
2. Чи можу бути звільнена від сплати ЄСВ за себе, як особа, яка проводить незалежну професійну діяльність та фізична особа-підприємець, яка має основне місце роботи, за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску?
3. За умови позитивних попередніх питань, чи маю право не сплачувати ЄСВ вже з листопада 2020року?

З повагою,

Олена Демченко

Державна податкова служба України

1 Attachment

Добрий день. Даний документ надійшов не за адресою (призначенням), надішліть будь ласка його до Державної податкової служби України. [email address]
Інформаційний лист додається

показати цитоване