Список регуляторних документів в архівній сфері, що розробляються Мінюстом та Укрдержархівом станом на другу половину 2018 року.

Жадан Ірина Леонідівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Які саме регуляторні документи (правила, порядки, накази, нормативні та підзаконні акти, закони тощо) в архівній сфері на даний час розробляються Міністерством Юстиції України. Також прошу вказати, які з вище вказаних документів поступили на затвердження від Державної архівної служби України, та коли і де будуть проведені відповідні консультації з громадскістю щодо кожного з них.
Окрім того, прошу також зазначити, які з цих документів на даний час знаходяться в процесі затвердження.

P.S. З подібним запитом звертаюсь до Вас вже вдруге. Перше моє звернення від 17.08.2018р. було залишене Вами без відповіді. Тому змушена повідомити, що в разі ненадання потрібної мені інформації, я буду оскаржувати таку бездільність відповідно до ст.23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" до Омбудсмана.

З повагою,

Жадан Ірина Леонідівна