Спеціальна податкова декларація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Брославець Вячеслав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Брославець Вячеслав

Доброго дня!
Верховною Радою України було прийнято Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільног декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Чи підпадає особа під п. 10 цього Закону у разі одночасного володіння квартирами сукупно загальною площею 110 кв.м. та житловими будинками сукупно загальною площею 210 кв.м.
2)Чи підпадає особа під п. 10 цього Закону у разі одночасного володіння двома земельними ділянками сукупна площа яких не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України за відповідною категорією;
3) Чи підпадає особа під положення цього Закону у разі набуття майна, що підлягає декларуванню у період з 01 січня 2021 року до 01 вересня 2022 року.
4) Чи застосовуються до особи гарантії передбачені п. 14 цього Закону у разі наявності в особи майна, що не перевищує граничні розміри передбачені п. 10 за умови подання особою спеціальної декларації або гарантії розповсюджуються виключно на частину активів за які було сплачено збір з одноразового сеціального декларування.

З повагою,

Брославець Вячеслав

zv_zpi_dps, Державна податкова служба України

1 Attachment